• Français
  • English
  • Tickets
  • Home
  • Filosofie
  • Archief

The Animeros (USA)

>

Een sprankelende mix van Zuid-Amerikaanse muziek en klanken gebaseerd op bolero, psychedelische muziek en cumbia, maar ook met uitstapjes naar jazz en traditionele Tejano.

The Animeros zorgen niet alleen voor een dansend publiek, maar nodigen ook uit om zich onder te dompelen in hun rijke culturele erfgoed, dat schommelt tussen de weelderige jungles van Colombia, de straten van de Mexicaanse kust in de jaren 1960,

Hun naam is geïnspireerd op de Colombiaanse sjamanen die verloren zielen naar de vrede leidden.

The Animeros, dat zijn Nick Tozzo (drummer en percussionist), Nicolas Sanchez (bassist) en Mauro Lopez (gitarist), combineert Latinmuziek met de creatieve en innovatieve klanken van hun adoptie stad Austin en creëert zo een unieke sound.

Hun carrière nam een onverwachte wending toen hun muziek terechtkwam bij Dan Auerbach, bekend als frontman van de band The Black Keys en winnaar van een Grammy Award. Hij hoorde hen voor het eerst spelen… vanuit een open raam van een hotel.

“Het enige wat ze hoeven te doen, is zichzelf zijn”, zegt hij over het trio, waarvan hij de muziek zowel tijdloos als modern noemt.

The Animeros zijn ondertussen getekend bij Auerbachs platenlabel Easy Eye Sound en brengen in 2026 hun eerste album uit.
Hun passie en grondige kennis van Latin muziek heeft hen bij elkaar gebracht.

Het resultaat van deze alchemie is muzikaal gezien echt spannend en Roots and Roses nodigt u uit om een band te ontdekken die aan het begin staat van een wereldwijde doorbraak.

Ze spelen voor het eerst in Europa en doen dat met een exclusief concert op 1 mei in Lessen

  • Archief
  • Privacybeleid
© 2026 Roots & Roses Festival | Bzzz | Inloggen